Oikotie Työpaikkojen myynti

Asiantunteva myyntitiimimme on apunasi kaikissa rekrytointiin liittyvissä kysymyksissä.

Ota yhteyttä!

Alexandra Aladin
Client Manager
alexandra.aladin@sanoma.fi
040 845 5943

Robin Herlin
Client Manager
robin.herlin@sanoma.fi
040 777 9004

Kaj Johanson
Client Manager
kaj.johanson@sanoma.fi
050 590 5220

Matti Laakso
Client Manager
matti.laakso@sanoma.com
0400 610 733

Samuli Paavilainen
Client Group Director
samuli.paavilainen@sanoma.fi
040 775 5620

Pirjo Peltola
Client Manager
pirjo.peltola@sanoma.fi
09 122 98112

Suvi Sundelin
Client Manager
suvi.sundelin@sanoma.fi
040 145 1714

Mauri Tammiranta
Client Manager
mauri.tammiranta@sanoma.fi
09 122 98121

Mari Tuomikoski
Client Manager
mari.tuomikoski@sanoma.fi
040 747 2797

Haluatko kuulla lisää?

Oli tarpeesi ajankohtainen rekrytointiin, organisaation kehittämiseen tai työnantajakuvaan, autamme tarpeittesi mukaan. Tilaa alla olevalla lomakkeella uutiskirjeemme tai pyydä suoraan yhteydenottoa asiantuntijaltamme!

Myynnin vinkit tavoittavaan rekrytointiin

    Yksi kumppani, kaikki ratkaisut.

    Rekrytointi | Työnantajakuva | Vastuullisuus | Data