Oikotie Työpaikkojen myynti

Asiantunteva myyntitiimimme on apunasi kaikissa rekrytointiin liittyvissä kysymyksissä.

Ota yhteyttä!

Alexandra Aladin
Account Manager
alexandra.aladin@oikotie.fi
040 845 5943

Kaj Johanson
Key Account Manager
kaj.johanson@oikotie.fi
050 590 5220

Julia Kauppala
Account Manager
julia.kauppala@oikotie.fi
050 514 0434

Matti Laakso
Key Account Manager
matti.laakso@oikotie.fi
0400 610 733

Janne Norri
Key Account Manager
janne.norri@oikotie.fi
050 572 8197

Samuli Paavilainen
Sales Director
samuli.paavilainen@oikotie.fi
040 775 5620

Pirjo Peltola
Account Manager
pirjo.peltola@oikotie.fi
040 667 1538

Suvi Sundelin
Key Account Manager
suvi.sundelin@oikotie.fi
040 145 1714

Mauri Tammiranta
Account Manager
mauri.tammiranta@oikotie.fi
040 568 1293

Rami Viljamaa
Development Manager
rami.viljamaa@oikotie.fi
040 569 8915

Haluatko kuulla lisää?

Oli tarpeesi ajankohtainen rekrytointiin, organisaation kehittämiseen tai työnantajakuvaan, autamme tarpeittesi mukaan. Tilaa alla olevalla lomakkeella uutiskirjeemme tai pyydä suoraan yhteydenottoa asiantuntijaltamme!

Myynnin vinkit tavoittavaan rekrytointiin

    Yksi kumppani, kaikki ratkaisut.

    Rekrytointi | Työnantajakuva | Vastuullisuus | Data