Varastotyöntekijäksi Teknohaus Oy:lle
Suomen Teknohaus OyNyt olisi tarjolla mielenkiintoinen ja monipuolinen työnkuva varastotehtävissä Tuusulassa!
Etsimme nyt asiakkaallemme osa-aikaista työntekijää Suomen Teknohaus Oy:lle. Keskeisimmät työtehtävät ovat kaasupullojen pakkaamista, laadun varmistamista sekä vastaanottoa. Vastapainotrukki on myös päivittäisessä käytössä ja aikaisempi kokemus siitä katsotaan eduksi, mutta ei ole välttämätöntä. Varastolla käsiteltävät tuotteet ovat pääsääntöisesti kaasupulloja.
Tämän lisäksi sinulla on mahdollista päästä tekemään kaasupullo toimituksia pakettiautolla, joten b-ajokortti on tässä tehtävässä välttämättömyys.
Tehtävässä pystyy aloittamaan nopealla aikataululla ja töitä on tarjolla ainakin toukokuun loppuun saakka. Jos sinuun ollaan tyytyväisiä ja itse viihdyt kyseisessä työtehtävässä, niin on sinulla saattaa olla mahdollisuus myös pidempi aikaiseen työsuhteeseen. Töitä on tarjolla vähintään kahtena arkipäivänä viikossa ja töitä tehdään arkisin klo 7–16 välillä.
Hakijassa arvostamme:
• Oma-aloitteisuutta
• Huolellisuutta
• kykyä fyysisiin työtehtäviin
Mikäli innostuit työtehtävästä ja sinulta voisi löytyä tarvittavat taidot tähän tehtävään, niin haethan paikkaa pian. Käsittelemme hakemuksia jo hakuaikana ja paikan täytämme heti sopivan henkilön löydyttyä.
Suomen Teknohaus Oy
Rekrytointia hoitaa
Barona Logistiikka on sisälogistiikan palveluratkaisuihin erikoistunut yritys. Työllistämme vuosittain jo yli 3000 työntekijää. Tarjoamme erittäin monipuolisia mahdollisuuksia eripituisiin ja erityyppisiin työtehtäviin logistiikan alalla.
Barona auttaa sinua rakentamaan työelämästä itsesi näköistä. Tuemme sinua kaikissa urasi eri käänteissä, Suomessa ja kansainvälisesti.