Kesätöihin Hydoringille! #TeknoKesä
Hydoring OyOletko sinä meidän tulevan kesän luottopakki?
Haemme Kyröön kesätyöntekijöitä erilaisiin työtehtäviin.
Meillä pääset työskentelemään alan johtavassa yrityksessä, jossa mukavat ja ammattitaitoiset työkaverit sekä rento työympäristö. Tämä kesätyö antaa sinulle hyvää työkokemusta ja näköalapaikan nykyaikaiseen konepajatuotantantoon.
Etsimme sinua, joka olet oma-aloitteinen, reipas ja huolellinen sekä omaat asennetta.Sinun ei tarvitse osata kaikkea ennalta vaan kesätyöt on oiva tapa oppia uutta ja edistää osaamistasi.
Kesätyö meillä sopii kone- ja automaatioalan opiskelijoille, valmistuneille tai metallialalle aikoville, joten voit hakea myös ilman aikaisempaa kokemusta. Kuitenkin alan opinnoista, työkokemuksesta tai harrastuksista on hyötyä valinnassa.
Kiinnostuitko?
Kuulemme mielellämme sinusta, osaamisestasi ja taustastasi. Laita hakemukseen sinulle mahdollinen aloituspäivä ja mikä olisi sinun toiveesi kesätöiden kestosta.
Lähetä hakemus sähköpostilla job@hydoring.com 15.3. mennessä.
Täytämme kesätyöpaikat sopivan henkilön löydyttyä, joten hakemus kannattaa laittaa tulemaan vaikka heti!
#TeknoKesä #TechSummer
Hydoring on yli 35 vuotias perheyritys ja yksi Suomen johtavista toimioista hydrauliikan alalla. Tarjoamme tällä hetkellä mielenkiintoisia ja monipuolisia työtehtäviä noin 130 ammattilaiselle koko ajan kehittyvässä työympäristössä.
Asiakkainamme ovat Suomen suurimmat teknologiateollisuuden yritykset ja liikevaihtomme vuodelle 2022 oli n. 28 miljoonaa euroa.