Eezy startti kaupan alalle
Eezy OyjEEZY STARTTI KAUPAN ALALLE
Oletko halunnut kauppaan töihin, mutta sinulla ei ole kokemusta? Kaupan ovi on nyt auki! Tule opiskelemaan käytännönläheisesti kaupan alaa! Opi uutta Tampereen aikuiskoulutuskeskuksen järjestämässä koulutuksessa ja vahvista käytännön osaamistasi työssäoppimalla Eezyn järjestämissä työssäoppimispaikoissa.
Verkkototeutus mahdollistaa opiskelun joustavasti asuinpaikkakunnastasi riippumatta. Ensisijaisesti etsimme starttaajia Keski-Suomeen.
Koulutus alkaa 16.1.2023 Tampereen aikuiskoulutuskeskuksen verkkototeutuksena ja kestää kokonaisuudessaan noin 4 kuukautta, jonka jälkeen tavoitteena on työllistyä kaupan työtehtäviin osuuskauppaan tai K-ryhmään Eezyn kautta, vaihtoehtoisesti voit myös jatkaa opintoja.
Koulutuksen aikana sinulla on verkko-opetusta sekä työssäoppimista osuuskaupan tai K-ryhmän myymälässä. Saat oppia asiakaspalvelusta ja työelämätaidoista. Tavoitteena on suorittaa Liiketoiminnan perustutkinnon kaksi tutkinnon osaa. Startin jälkeen suunnittelemme kanssasi yksilöllisen opintopolun, jossa otamme huomioon aikaisemman osaamisesi
Haluamme juuri sinut opiskelemaan!
Hae siis mukaan:
Keski-Suomen paikat:
https://www.extraajat.fi/hakemus/?job=108
Yhteystiedot:
Keski-Suomen paikat Harri Kekäläinen 050 311 4930
Koulutuksen yhteyshenkilöt
Henri Halmela 044 7906 183
Rosa Hyvönen 044 7906 428
Eezy Oyj
Eezy Oyj:n visiona on olla Suomen merkittävin työelämän uudistaja, joka luo onnistuneita työkokemuksia tarjoamalla henkilöstöpalveluita ja kevytyrittäjyyttä sekä laajan kirjon työelämän asiantuntijapalveluita. Eezy on valtakunnallisesti paikallinen – yhtiö työllistää vuosittain yli 20 000 ihmistä ja palvelee tuhansia asiakkaita. Yhtiön osake noteerataan Helsingin pörssissä. Ketjuliikevaihto vuonna 2020 oli 280 miljoonaa euroa ja tavoitteena on olla toimialan markkinajohtaja.