Teollisuussähköasentajia reissuhommiin
Värväämö
Sähköasentajia reissuhommiin
Värväämme nyt ammattitaitoisia sähkömiehiä reissuhommaan Kainuuseen noin puoleksi vuodeksi. Sinun tulee hallita omatoiminen työskentely ja kokemusta saisi olla teollisuuspuolelta. Työt alkavat helmi-maaliskuun aikana. Jos kiinnostusta ja osaamista löytyy, niin ota samantien yhteyttä puhelimitse Timoon, p. 050 475 5057. Haastattelu järjestetään Värväämön Oulun tai Kuopion toimistolla tai vaihtoehtoisesti Kajaanissa, mikä sinulle vain parhaiten sopii.
TYÖTEHTÄVÄ: Sähköasentaja
TYÖPAIKAN SIJAINTI: Kuopio/reissuhomma
TYÖN KESTO: Noin 6 kk, työt päättyvät alustavasti elokuun loppuun.
TÄHÄN HOMMAAN EDELLYTÄMME:
-Alan koulutuksen
-Aikaisempaa työkokemusta teollisuuden sähköasennuksista vähintään 2 vuotta
-Sähkötyöturvallisuus- ja työturvallisuuskorttia
-Kuvien lukutaitoa
-Positiivista asennetta työhön
VÄRVÄÄMÖLÄISENÄ SAAT:
-Osaamiseesi perustuvan palkan ja lisät
-Liikunta- ja kulttuuriseteleitä
-Kaikille yhteisiä, ilmaisia tapahtumia
-Etukortilla alennuksia valtakunnallisista yrityksistä
-Työterveyshuollon heti ensimmäisestä työpäivästä
-Työvaatteet ja -varusteet
Hae työpaikkaa klikkaamalla linkkiä. Voit aina myös soittaa, kirjoittaa tai tulla jutulle, niin me kerrotaan lisää ja keitetään kahvit:
-Timo Ojanen, puh 0504755057 , sähköposti timo.ojanen@varvaamo.fi
Värväämö on henkilöstöpalvelufirma, josta löydät rakennusalan ja teollisuuden työpaikat. Viime vuonna työllistimme 1000 värväämöläistä ja 100 osaajaa löysi kauttamme vakituisen työpaikan. Me halutaan, että Värväämö on maailman paras ja inhimillisin työnantaja – halutaan tuntea ihmisemme ja jeesataan aina tarvittaessa. Lue lisää: www.varvaamo.fi
Värväämö – Kovimmat duunit. Pehmeimmät arvot.