Sähkö-/automaatioasentaja
Eezy OyjHaemme asiakkaallemme työtä pelkäämättömiä
Sähkö-/ automaatioasentajia
teollisuuden vaativiin sähkö-ja automaatioasennuksiin Kemissä sijaitsevaan työkohteeseen osaksi ammattitaitoista sähköalan työporukkaa. Samalla pääset näyttämään ammattitaitoasi kansainvälisessä kasvuyrityksessä mielenkiintoisten työtehtävien äärellä! Työ alkaa 1.12.2022 ja kestää arviolta huhtikuun 2023 loppuun saakka.
Toiveemme sinusta ja työn palkkaus:
Toivomme, että sinulta löytyy sähkö-, automaatio- tai instrumentoinnin ammatillinen tutkinto, ja aiempaa kokemusta vastaavista tehtävistä. Sinulla on kunnianhimoinen asenne ja tinkimätön halu laadukkaaseen työhön. Työmaalle vaaditaan voimassaoleva työturvallisuuskortin, mutta jos sinulta ei löydy sitä ennestään tai työturvallisuuskorttiasi on vanhentunut, voimme auttaa sinua sen hankinnassa ja/tai uusimisessa.
Palkkaus on teknologiateollisuuden työehtosopimuksen mukainen, kokemus ja palkkatoiveet ehdottomasti huomioon ottaen!
***
Tule meille töihin! Eli jätä hakemus linkin kautta tai soita Sarille 040-3075801 tai Anulle 0400-440834 heti, sillä esittelemme hakijat eteenpäin jo hakuajan kuluessa. Hakuun ja tehtävään liittyvät kysymykset voit laittaa myös sähköpostilla osoitteen kemi.eezy@eezy.fi
Lisätietoja antaa:
Anu Grönlund tai Sari Kummu
Eezy Kemi-Tornio
p.0400-440834/Anu ja 040-3075801/Sari
kemi.eezy@eezy.fi
www.eezy.fi
Eezy Oyj
Eezy Oyj:n visiona on olla Suomen merkittävin työelämän uudistaja, joka luo onnistuneita työkokemuksia tarjoamalla henkilöstöpalveluita ja kevytyrittäjyyttä sekä laajan kirjon työelämän asiantuntijapalveluita. Eezy on valtakunnallisesti paikallinen – yhtiö työllistää vuosittain yli 20 000 ihmistä ja palvelee tuhansia asiakkaita. Yhtiön osake noteerataan Helsingin pörssissä. Ketjuliikevaihto vuonna 2020 oli 280 miljoonaa euroa ja tavoitteena on olla toimialan markkinajohtaja.
Eezy Oyj muualla verkossa