Kesätyötä tarjolla vilkkaan valtatie 9 varrella. Kiinnostaako sinua tehtävät ruoanlaiton vai asiakaspalvelun parissa? Kumpi olisi sun juttu?
Etsimme Orivedelle legendaariseen ABC Oritupaan ravintolatyöntekijöitä kesälle 2022. Saman katon alta löytyvät näppärästi niin ravintola- ja kahvilan palvelut kuin Hesburger ja marketin palvelut. Siis kaikki mitä monipuolista taukopaikkaa tarvitseva kaipaa.
Työtehtäviisi kuuluu mm. kassatyöskentelyä, salin siistimistä ja asiakaspalvelua tai halutessa työnkuva voi painottua keittiön eri tehtäviin. Aiempaa työkokemusta vastaavista tehtävistä saa olla, mutta ehkä tärkein asia olet sinä itse: innokas, kiirettä pelkäämätön ja sinulla on suunnaton nälkä oppia uutta!
Tarjolla on vaihtelevia ja monipuolisia työtehtäviä kehittyvässä työmaailmassa. Meidän kauttamme saat arvokasta työkokemusta, vauhdikkaita työkavereita ja vahvan organisaation tuen työskentelyn tueksi.
Työt alkavat sopimuksen mukaan ja jatkuvat syksylle saakka. Mahdollisuus pidempäänkin. Tuntimäärä on keskimäärin 45-90 h/3vko tai toiveesi mukaisesti voit tehdä työtä vaikka keikkaluontoisesti. Työajat sijoittuvat liikenneaseman aukioloaikojen mukaan (avoinna klo 6-22). Palkka on alan TES-mukainen.
Työ edellyttää täysi-ikäisyyttä työaikojen vuoksi sekä taskustasi tulisi löytyä hygieniapassi ja salmonellatodistus. Toki opastamme sinua mistä nämä saat tarvittaessa hankittua.
Oletko sinä hymyilevä tiimipelaaja, joka haluaa työskentelemään energiseen tiimiin ? Lähetä pian hakemuksesi oheisen linkin kautta, koska näyttää siltä, että etsimme juuri sinua!
Rekrytointia hoitaa
Barona HoReCa tarjoaa monipuolisia työmahdollisuuksia konkareille ja uusille kyvyille. Kauttamme voit työskennellä joko pidemmissä pesteissä tai vain toisinaan, omien aikataulujesi mukaisesti. Kaikkiin tehtäviin et tarvitse aiempaa kokemusta, sillä asenne ratkaisee ja me autamme oppimaan!
Barona auttaa sinua rakentamaan työelämästä itsesi näköistä. Tuemme sinua kaikissa urasi eri käänteissä, Suomessa ja kansainvälisesti.