Osa-aikainen siivooja Sastamalan alueelle
Lassila ja Tikanoja OyjMe L&T:llä pidämme huolta katoista ja lattioista sekä ihmisistä niiden välillä. Tule siis meille tekemään tärkeää ja merkityksellistä työtä! Etsimme
OSA-AIKAISTA SIIVOOJAA SASTAMALAN ALUEELLE
Millaista työtä on tarjolla? Työssäsi pääset huolehtimaan kahden hoivakohteemme tilojen ylläpitosiivouksesta sekä positiivisesta asiakaskokemuksesta. Asiakastyytyväisyys ja hyvä työnlaatu korostuvat tehtävässä, sillä vastuullasi on varmistaa, että asukkaat saavat puhtaan ja viihtyisän asuinympäristön. Työtä tehdään arkisin maanantaista torstaihin vaihtelevasti klo 07.00-16.00 välillä, työtunteja viikossa kertyy noin 10 tuntia. Työ on liikkuvaa, joten tarvitset b-ajokortin. Toivomme myös, että sinulla olisi oman auton käyttömahdollisuus.
Mitä odotamme sinulta? Aikaisempi siivouskokemus on eduksesi, mutta asenne on se mikä ratkaisee kaikista eniten, sillä tämän päivän siivoojat ovat palvelualttiita monitoimisankareita! Odotamme sinulta oma-aloitteista työskentelyotetta, kykyä tarttua empimättä toimeen, tarkkuutta ja luotettavuutta. Sinulla tulee olla positiivinen asenne siivoustyötä kohtaan, sillä työsi tuloksella on oikeasti merkitystä!
L-T:n tiimiin kannattaa liittyä, koska:
- Saat työnantajaksesi suuren suomalaisen, vastuullisen työllistäjän, joka toimii työehtosopimusten mukaan
- Saat alan ehtojen mukaisen palkan lisineen. Meillä voit luottaa siihen, että saat palkan juuri sinä päivänä kuin pitääkin ja muut edut ovat sitä mitä pitääkin.
- Saat kattavan perehdytyksen tehtäviisi sekä monipuoliset ura- ja koulutusmahdollisuudet
- Saat käyttöösi modernit ja asianmukaiset varusteet sekä muut tarvittavat välineet onnistuaksesi työssäsi
- Tarjoamme myös hyvät henkilökuntaedut.
- Tehtävässäsi pääset tekemään merkityksellistä työtä ja tekemään kiertotaloudesta totta - ihan joka päivä
- Viihdyt ja pääset terveenä kotiin. Huolehdimme työhyvinvoinnistasi, työkyvystäsi ja työturvallisuudestasi joka päivä
- Meillä etuihin kuuluu myös esihenkilö, joka on aina valmis sparraamaan
Odotamme sinulta:
- Koronarokotesuojaa
- Positiivista palveluasennetta
- Sujuvaa suomen kielen taitoa
- B-ajokorttia ja oman auton käyttömahdollisuutta
Kiinnostuitko? Jos kolahti kohdilleen, kerro meille lisää itsestäsi ja hae paikkaa heti! Jos jokin jäi mietityttämään, lähetä kysymyksesi osoitteeseen rekry@lassila-tikanoja.fi. Muistathan lisätä hakemukseesi tehtävän ID-koodin 79626.
Arvostamme Lassila ja Tikanojalla työyhteisön monimuotoisuutta ja sen edistäminen on olennainen osa yrityksemme strategiaa. Kannustamme lämpimästi eri taustoista tulevia hakemaan tehtävää.
Katso, millaista siivoustyö Lassila ja Tikanojalla on:
https://www.lt.fi/fi/tyonhakijat/lt-tyonantajana/siivoustyo
Avainsanat: siivooja, siivoojia, siivous, siivoojia, siivoustyö, puhtaanapito, Sastamala, osa-aikainen, osa-aikatyö
Arvostamme Lassila & Tikanojalla työyhteisön monimuotoisuutta ja sen edistäminen on tärkeä osa yrityksemme strategiaa. Kannustamme lämpimästi eri taustoista tulevia hakemaan tehtävää.
Lassila ja Tikanoja
Lassila & Tikanojalla tehdään töitä maapallon eteen L&T:n kesätyöt ovat merkityksellisiä: "Täällä pidetään ihmisten arki pyörimässä"
Lassila ja Tikanoja Oyj muualla verkossa
Työnantajan verkkosivulle