Oletko aidosti innostunut asiakaspalvelusta? Tuletko toimeen erilaisen ihmisten kanssa? Meillä K-Marketissa työskennellään reippaassa tahdissa, mutta rennossa ja hauskassa porukassa.
Nyt olisi paikka auki MYYJÄLLE joka välittämisellään huolehtii, että ostoskokemus K-Market Lukonmäessä ja Annalassa Tampereella ylittää asiakkaiden odotukset.
Myyjän työtehtäviin kuuluvat monipuolisesti kaikki kaupan tehtävät kassatyöskentelystä hyllytykseen. Työvuorot sijoittuvat myymälän aukiolojen mukaisesti ja työvuoroissa ollaan usein myös yksin! Työvuoroja tulee tarjolle kummastakin kauppiaan myymälästä, toivomme valmiutta tehdä vuoroja molemmissa myymälöissä.
Työsuhde on määrä-aikainen ja viikossa työtä on keskimäärin 25h tai enemmän. Työsuhde alkaa heti helmikuun puolessa välissä joten jätäthän hakemuksesi jo tänään!
Palkka määräytyy kaupan alan TES:n mukaan. Työsuhde solmitaan työntekijän ja StaffPointin välille.
Kauppa on K-ryhmän intohimo ja sitä tehdään asiakkaita herkällä korvalla kuunnellen. K-ryhmä tarjoaa laajan kirjon erilaisia tuotteita sekä kehittää uusia palveluita, jotka tekevät työstä innostavaa ja uudistuvaa.
K-ryhmä on iso ja vahva ryhmä mutta tarjoaa välittömän, lojaalin ja ystävällisen työyhteisön. Siksi voit kehittää luottavaisesti vahvuuksiasi kaupan tekijänä. K-ryhmässä kukaan ei jää yksin ja vastuullisena toimijana huolehditaan asiakkaista, yhteiskunnasta ja ympäristöstä.
Tehdään hyvä kauppa - tule K-ryhmään.
Edellytämme sinulta
Aiempaa asiakaspalvelu- ja/tai kassatyöskentelyn kokemusta Aurinkoista palveluasennetta, ystävällisyyttä sekä ammattimaista otetta työtehtäviin Vastuunottokykyä, luotettavuutta ja rehellisyyttä Valmiutta yksinoloa vaativiin työvuoroihin ja halua työskennellä kaupan kaikkina aukioloaikoina Vähintään 18 vuoden ikää
Tarjoamme sinulle
Monipuolisen ja vastuullisen työn Vaihtelevat ja monipuoliset työajat Mahdollisuuden kehittyä kaupan alalla ja edetä sinua kiinnostaviin tehtäviin Mahdollisuuden jatkaa kesätöihin
Arvostamme
Kaupan alan työkokemusta Veikkausosaamista, matkahuollon palvelun osaamista
Kiinnostuitko?
Rekisteröidy hakijaksi www.staffpoint.fi ja täytä hakemus huolellisesti sekä liitä CV hakemukseesi. Meille on erittäin tärkeä tietää mitä olet tehnyt aikaisemmin, mitä osaat ja mitä haluat tehdä tulevaisuudessa.
Hakemista ei kannata nyt lykätä, käsittelemme hakemuksia jo hakuaikana!
Lisätietoja
Silja Saloranta Rekrytointikonsultti, Kauppa StaffPoint-konserni 044 420 4331 / silja.saloranta@staffpoint.fi
Tietoa työnantajasta
Kesko on suomalainen kaupan alan pörssiyhtiö. Kesko toimii päivittäistavarakaupassa, rakentamisen ja talotekniikan kaupassa sekä autokaupassa. Sen toimialat ja ketjut toimivat tiiviissä yhteistyössä kauppiasyrittäjien sekä muiden kumppaneiden kanssa.
Keskon ketjutoimintaan kuuluu lähes 2 000 kauppaa Suomessa, Ruotsissa, Norjassa, Virossa, Latviassa, Liettuassa, Puolassa, Venäjällä ja Valko-Venäjällä.