Levyseppähitsaaja
Eezy OyjEtsimme hyvämaineiselle asiakasyrityksellemme Kangasalle osaavia levyseppähitsaajia monipuolisiin hitsaustehtäviin. Hitsauslajeina sekä TIG että MIG. Työ on osavalmistusta ja kokoonpanohitsausta. Ainevahvuudet pääosin 3-10 mm, painottuen kirkkaiden materiaalien hitsaukseen. Työtä tehdään hallilla päivävuorossa, mutta kasvun myötä valmiutta 2-vuorotöihin tarvitaan.
Tarjoamme:
- vakituisen työn kasvavassa yrityksessä
- monipuolisin ja vaihtelevan työnkuvan
- erinomaisen tiimin tuen työllesi
- kilpailukyisen palkan (kokemuksen mukaan noin 15 €/h)
Hakijoilta toivotaan:
- hyvää hitsausjälkeä
- ainakin muutaman vuoden kokemusta vastaavista töistä
- kuvanlukutaitoa
- reipasta asennetta ja tekemisen meininkiä
Työt alkavat vuokratyösuhteina heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Jatkossa työntekijöiden on tarkoitus siirtyä asiakasyrityksen kirjoille.
Täytä hakemus sivuillamme https://eezy.fi/
tai lähetä CV osoitteeseen tiikka.erkko@eezy.fi.
Voit myös soitella: Tiikka Erkko p.050 515 1127
Eezy Oyj
Eezy Oyj:n visiona on olla Suomen merkittävin työelämän uudistaja, joka luo onnistuneita työkokemuksia tarjoamalla henkilöstöpalveluita ja kevytyrittäjyyttä sekä laajan kirjon työelämän asiantuntijapalveluita. Eezy on valtakunnallisesti paikallinen – yhtiö työllistää vuosittain yli 20 000 ihmistä ja palvelee tuhansia asiakkaita. Yhtiön osake noteerataan Helsingin pörssissä. Ketjuliikevaihto vuonna 2020 oli 280 miljoonaa euroa ja tavoitteena on olla toimialan markkinajohtaja.