Lähihoitaja, kesätyö Onnikoti Alvar, Jyväskylä
Tule tekemään vammautuneiden ohjaustyötä ainutlaatuiseen joukkoomme!
Hei kaipaatko mukavaa työporukkaa? Etsimme kesälle ihanaa ja symppistä työkaveria Onnikoti Alvariin. Meillä on mielettömän upea joukko hyviä hoitajia, mutta vain sinä puutut. Voit olla vanha konkari tai vielä loppuvaiheen opiskelija. Meillä ei kukaan ole yksinäinen ja kunnioitamme toisiamme. Jos tunnet samoin, tule meidän porukkaan!
Työ on 3-vuorotyötä/2-vuorotyötä ja työsuhde on kokoaikainen määräaikainen.
Kiinnostuitko tehtävästä, kerron mielelläni lisää:
Yksikönjohtaja Nina Lager
puh. 044 5319631, nina.lager@onnikodit.fi
Tavoitettavissa arkisin klo 12-16 välisenä aikana
Haethan tehtävää 28.2.2023 mennessä
Koti täynnä ainutlaatuista elämäniloa.
Onnikodeissa tarjoamme tukea tarvitsevalle kodin, jossa hän voi elää mahdollisimman antoisaa ja turvallista arkea. Panostamme yksilöllisyyteen sekä laatuun ja palvelumme lähtökohtana ovat aina asukkaan omat ainutlaatuiset ominaisuudet, vahvuudet, mielenkiinnon kohteet sekä tuen tarpeet.
Onnikodit on osa Mehiläistä. Mehiläisen sosiaali- ja terveyspalveluiden ammattilaiset työskentelevät joka päivä tinkimättömästi yksityis-, yritys- ja kunta-asiakkaidemme hyväksi. Tervetuloa mukaan vahvistamaan ammattilaistemme joukkoa!