Kokkeja Ravintola Lokkiin kesäksi!
Amiko OyHaemme kokkeja Ravintola Lokkiin kesäksi!
Haemme kahta ala carte kokkia, työt alkavat toukokuussa ja kestävät syyskuulle asti. Viikkotunteja on tarjolla 112,5 h/3vko sekä joustavasti osa-aikaisesti, tilanteesi mukaan.
Toivomme hakijalta alan koulutusta sekä aikaisempaa kokemusta vastaavista tehtävistä, erityisesti ala carte osaaminen katsotaan eduksi. Työtehtävänäsi tulee olemaan ala carten valmistus sekä keittiöön liittyvät suorittavat ja avustavat työt. Tärkeintä kuitenkin hyvä asenne ja halu kehittää omaa ammattiaitoaan.
Työt voivat jatkua myös syyskuun jälkeen, eli madollisuus pidempiaikaiseen työsuhteeseen on. Palkkaus osaamisen sekä kokemuksen mukaan.
Hae paikkaa verkkosivuillamme ja nappaa tästä itsellesi kesätyö. Paikat täytetään sopivien henkilöiden löydyttyä ja haastattelemme jo hakuaikana. Lisätietoa tehtävästä saat Amikon HR-konsultti Joona Rantaselta, p.0503397633, joona.rantanen@amiko.fi
Amiko on kotimainen henkilöstöpalveluihin keskittynyt yritys. Toimintamme taustalla ovat vankka kokemus ja laaja toimialatuntemus. Tarjoamme töitä, jotka joustavat elämäntilanteesi mukaan, tuovat uusia haasteita tai kasvattavat osaamistasi - sinä päätät! Työllistämme sinut ja pidämme sinusta huolta urapolullasi. Tutustu meihin sivuillamme www.amiko.fi - olemme myös Facebookissa @amikooy!
Amiko is a Finnish company focused on personnel services. Our operations are built on extensive experience and broad knowledge of various industries. We are offering you work that fits your lifestyle, brings new challenges, or helps you develop your competences – it is up to you! We will employ you and take care of you on your career path. Get to know us on our website www.amiko.fi – we are also on Facebook @amikooy!