Hakuaika päättyy 21.8.2022
Voit hakea tätä työpaikkaa osoitteessa https://eezy.fi/tyopaikat/303667013
- Ilmoituksen julkaisupäivä 15.8.2022
- Tehtäväalue
- Työsuhde Määräaikainen
- Työn tyyppi Kokopäiväinen
- Sijainti
Etsimme vakaalla pohjalla toimivalle asiakkaallemme Nokialle CNC-sorvaajaa karusellisorville. Työtä tehdään Fanuc-ohjatulla karusellisorvilla kahdessa vuorossa. Ohjelmointi suoritetaan WinCamilla. Työt alkavat heti sopivan tekijän löydyttyä. Työ sopii sekä alan kokeneelle konkarille että aloittelevammallekin tekijälle. Tässä työssä asenne ratkaisee!
Tarjoamme:
- kattavan perehdytyksen
- mielenkiintoisen ja vaihtelevan työnkuvan
- työsuhteen vakavaraisessa yrityksessä
- rennon ja mukavan työilmapiirin
Odotamme sinulta:
- kone- ja metallialan koulutusta
- halua ja valmiutta oppia
- reipasta asennetta
Kokemus vastaavista tehtävistä katsotaan eduksi.
Paikka täytetään heti sopivan tekijän löydyttyä.
Täytä hakemus sivuillamme eezy.fi
tai lähetä CV osoitteeseen roope.nareikko@eezy.fi
Mikäli ATK ei ole sinun juttusi, voit myös soitella: Roope Näreikkö p.050 591 7076
Ilmianna kiinnostuksesi tai vinkkaa kaverille 21.8.2022 mennessä! Hakemuksen voit täyttää "Hae työpaikkaa" -linkin kautta.
Eezy Oyj:n visiona on olla Suomen merkittävin työelämän uudistaja, joka luo onnistuneita työkokemuksia tarjoamalla henkilöstöpalveluita ja kevytyrittäjyyttä sekä laajan kirjon työelämän asiantuntijapalveluita. Eezy on valtakunnallisesti paikallinen – yhtiö työllistää vuosittain yli 20 000 ihmistä ja palvelee tuhansia asiakkaita. Yhtiön osake noteerataan Helsingin pörssissä. Ketjuliikevaihto vuonna 2020 oli 280 miljoonaa euroa ja tavoitteena on olla toimialan markkinajohtaja.