Haemme nyt asiakasyrityksellemme
BETONIPUMPPAAJAA Tampereelle
Oletko sinä ammattitaitoinen betonipumppaaja?
Jos vastasit edellä esitettyyn kysymykseen myönteisesti, katso vielä alempaa asiakasyrityksemme toiveet ja laitahan nopeasti hakemusta tulemaan, koska työt alkavat heti kun olemme löytäneet sopivan henkilön tähän työtehtävään.
- Tulet ajamaan kuorma-autolla, joten C-kortti pitäisi löytyä
- Työturvallisuuskortti
- Kokemus katsotaan eduksi
- Työajat vaihtelevia, joten sinun täytyy olla joustava
Tulet toimimaan myös asiakkaiden kanssa vuorovaikutuksessa, joten työntekijältä arvostetaan palveluhenkisyyttä, positiivista asennetta työhön, oma-aloitteisuutta, vastuullisuutta, aktiivista työotetta ja rohkeaa otetta työn kehittämiseen.
Paikkaa voit hakea suoraa nettisivuiltamme www.rekrydiili.fi
Lisätietoja antaa RekryDiililtä Jukka Saarijärvi 040 143 8507.
RekryDiili Oy on palveleva henkilöstötalo, jonka palveluihin kuuluu mm. vuokratyövoimapalvelut, rekrytoinnit, henkilöstöarvioinnit, headhunting sekä koulutukset.
RekryDiili Oy on monipuolinen henkilöstötalo, jonka palveluihin kuuluu mm. vuokratyövoimapalvelut, rekrytoinnit, headhunting sekä soveltuvuusarviointitestit.